Opłatki na stół wigilijny

Od niedzieli Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21. 11. 2021 r. zapraszam do zabierania poświęconych tego dnia opłatków wigilijnych. Z reguły opłatki roznosili do Waszych domów wolontariusze, jednak ze względu na epidemię, zachęcam do samodzielnego zabierania ich z kościoła. Opłatki są poświęcone i nie sprzedajemy ich. Jest jednak zwyczaj, że troszcząc się o stan materialny swojej Parafii składamy z tej okazji ofiary na realizacje konkretnych zadań. W tym roku zbieramy środki na urządzenie otoczenia naszej świątyni ( wykrawężnikowanie, utwardzenie tłuczniem). Na Woli składamy pieniądze na wybudowanie ołtarzy bocznych. Wiadomo, że za złożone ofiary całości nie zrealizujemy, ale niech będzie to jakaś część dochodów na te cele. Za złożone ofiary, w imieniu całej wspólnoty, składam serdeczne podziękowanie. Ks. Marek.