Uroczystość Trójcy Świętej – 4.VI.2023r.

1. Dzisiaj kończy się czas przyjęcia komunii świętej wielkanocnej.
  2. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i na Mszy Św. o godz. 12.00 rocznica I Komunii Świętej.
  3. W najbliższy czwartek 8 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Rozpoczęcie uroczystości Mszą Św. o godz. 12.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy w okolicach: 1 – przy posesji p. Michalaków, 2 -przy kapliczce, 3- przy krzyżu i 4- w okolicach p. Skoczylasów. Na Woli Hankowskiej w okolicach: 1 – pp. Jędryszczak, Luks 2. Nowak, Marchewka 3. pp. Liszaj i 4. pp. Muras – koniec ulicy. Rozpoczęcie uroczystości Mszą Św. o godz. 9.00. Bardzo proszę o przygotowanie procesji t. j. całej asysty, dzieci sypiące kwiaty itd.
  4. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  5. 17 czerwca planujemy pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia. Trwają zapisy. Cena 100zł.
  6. Trwają nabożeństwa czerwcowe zawsze po Mszy Św. a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  7. W poniedziałek wspomnienie św. Bonifacego.
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Małej. Sugeruję okolice pp. Broniszewskich, Misiewicz i Kolańczyk.
  10. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  11. Spotkanie chóru we wtorek o godz. 19.00.