V Niedziela Wielkanocna – 15.V.2022r.

  1. Bóg zapłać za udział w uroczystościach odpustowych w ubiegłą niedzielę, Dziękuję za udział w procesji
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszy Św. o godz. 16.00 a na Woli o godz. 10.00, a wciągu tygodnia codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Na Woli Hankowskiej przed Mszą Św. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież z rodzicami.
  3. W poniedziałek przypada Święto Św. Andrzeja Boboli
  4. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę prowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za przeprowadzone prace. Brakuje nam ok. 30tys. Zł. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Jemiołowej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul. Lazurowej i Gwiezdnej.
  6. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  7. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  8. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  9. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

 

Proboszcz