XXIV Niedziela Zwykła – 11.IX.2022r.

1. Bardzo serdecznie dziękuję za udział w Święcie Dziękczynienia i w festynie dziękczynnym. Dziękuję szczególnie tym, którzy przygotowali Święto – zespołowi Szyżka Band, chórowi, Służbie Liturgicznej ołtarza, p. Annie za przeprowadzenie prezentacji stanów i zawodów, za przygotowanie świątyni i wszystkim biorącym udział. Dziękuję za przygotowanie i udział w festynie. Dziękuję panom i paniom, którzy przygotowali cały plac. Panom za ciężką pracę przy scenie, przy wiacie, obsługującym festyn – p. Robertowi, Pawłowi, p. Pawłowi za namiot, stoły i stoliki, za pokaz fajerwerków, wszystkim obsługującym wszystkie odcinki, za przygotowane potrawy, ciasta, za występy na scenie, za udział w całej zabawie. Dziękuję wszystkim sponsorom, Stowarzyszeniu „Dlaczego nie?”, naszej szkole. Materialnym wymiarem jest dochód, który wyniósł 20174zł. Ta suma pozwoliła spłacić zadłużenie które pozostało po pracach w wysokości 30tys. Zł. I w kasie jesteśmy na plusie ok. 600zł.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  3. W środę zapraszam na spotkanie rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Św. na godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Św. Msza Św. o godz. 18.00 a na Woli o 17.00. Bardzo proszę o odnowienie i odświeżenie krzyży przydrożnych.
  5. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  6. We wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek NMP Bolesnej i w piątek św. Męczenników Korneliusza i Cypriana.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej.