XX Niedziela Zwykła – 14.VIII.2022r.

1. Trwa miesiąc sierpień – czas dobrowolnego daru abstynencji narodu polskiego.
  2. Jutro 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. 23 sierpnia przypada kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjście spod kościoła o godz. 15.30. Pójdziemy tak jak w ubiegłym roku chodnikami.
  5. W środę wspomnienie św. Jacka i w sobotę św. Bernarda.
  6. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź przekazywanie bezpośrednio na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinie mającej uroczystość ślubną. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Osiedlowej nry od 145 do 169.